Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most örökre tönkretett? és ha...

Most örökre tönkretett? és ha nem szedem egész életemben akkor mindig ilyen lesz a fejem ezek után? Komolyan nem tudom melyik rosszabb, a pattanás vagy a zsíros haj. Csodálkozom hogy a pattanásaim nem jöttek még vissza. -. -

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve szednem kéne az isotretinoin ratiopharm tablettát.De nagyon kiszáradt tőle a szám és nem bírtam tovább szedni.volt hogy kinyitni sem tudtam annyira fájt.hiába kentem bármivel nem segített.ahogy nem szedtem rögtön elmúlt a szájkiszáradás.de most már pár hónapja nem szedem és most minden nap hajat kell mosnom mert annyira zsírosodik a hajam.biztos hogy a gyógyszertől van mert korábban sosem volt ilyen gondom.nagyon aggódom.
2014. máj. 27. 21:08
 1/2 anonim válasza:

Valami másféle hajsampon? A WU2 sampont ajánlom figyelmedbe.


A másik pedig az, hogy ne csodálkozz, hogy zsíros a hajad, ha minden nap mosod. A helyedben most úgy hagynám kb. vasárnapig, és vasárnap jó alaposan kimosni WU2-vel.


Szerintem ne vasald, ne hajsütőzd a hajadat, és semmi extra. Ha a hajad nem bírja, ne erőltesd! Igaz te sem szeretnéd, ha pár év múlva egy szál hajad sem lenne?!


Remélem tudtam segíteni!

2014. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azért mosom most majdnem minden nap mert nagyon zsíros lett,de korábban sosem volt ilyen,csak amióta azt a gyógyszert szedtem ..
2014. jún. 14. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!