Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandula gyulladás?

Mandula gyulladás?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja torok gyulladásom van és nem akar el múlni szedtem antibiotikumot meg lázcsillapítót de visszajön mindig vérvételen voltam de negatív, covid teszt is negatív a torkom bal oldalán fáj leginkább és alig birok nyelni már a negyedik gyógyszert írja a doki és nem javul :/ mi lehet ez?

2021. jún. 4. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészhez is menj el, nézze meg a mandulád. Nekem is visszatérő mandulagyulladásaim voltak, sőt mandulakövem is volt (ilyen kis fehér, büdös izé, amit felköhög az ember) és a gégész mondta, hogy el kell távolítani őket, különben súlyos szövődmények alakulhatnak ki, pl. szívizomgyulladás.
2021. jún. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kértem időpontot és 2 hónap múlva tudok menni ez nevetséges ami magyarországon megy itt fetrengek 1 hónapja és még várjak két hónapot hogy meg vizsgáljanak bezzeg ha covid lenne egyből bevinnének
2021. jún. 4. 21:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, fül orr gégészetre időppnt nélkül is mehetsz, ha rossz az állapotod. Szerintem se vàrj, állíts be rendelési időben.
2021. jún. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltál már gégészeten? Mit mondott a doki?
2021. szept. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!