Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Torok, mandula gyulladás ?...

Torok, mandula gyulladás ? Több lennt !

Figyelt kérdés

Az előzmény :ősz óta kivizsgálás alatt állok , lesz majd csontvelő mintavételem ,de ez mellekes most.

Folyton elkapok valamit , de fogalmunk sincs ez mi lehet .

6napja fáj a torkom , eddig nem láttam , ma bevilágítottam mélyre és lefotóztam a torkom,hogy lássam . A mandulám mögött végig le az egyik oldalán a torkomnak ilyen kis ( kb 3mm) fehér dolgok vannak . Kb 9 van belőle , nagyon nem néz ki jól . Gondoltam már tüszős mandulagyulladásra ,de a manduláimnak semmi baja , a torkomon futnak végig ezek a dolgok . Mit csináljak vele ? Orvoshoz sehova nem engednek be, mert fáj a torkom és minden Covid körül forog.

Egyáltalán mi lehet ez , már nyelni is alig bírok . Valaki ? Köszönöm szépen előre is a válaszokat , szép napot



2021. márc. 21. 14:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Mutasd a képet.
2021. márc. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kicsit fura , eldöntötte a képet az oldal ,remélem azért kivehetők a dolgok belőle . Ami a képen közel van az a nyelvem és a nyelvcsapom .

[link]

2021. márc. 22. 07:21
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez tüszős mandulagyulladásnak néz ki!

Tudsz fotózni távolabbi képetahol látható az egész torkod?

Lehet,hogy antibiotikum kellene!Lázad is van?

2021. márc. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, fotózom nemsokára . Vettünk ki antibiotikumot 7 napig kell szednem . Remélem segít , most azzal vagyok gondba, hogy alig kapok levegőt illetve egyáltalán nemtudok nyelni .
2021. márc. 22. 09:13
 5/10 A kérdező kommentje:

[link]

Itt kép , fejjel lefele van sajnos . Ott ahol van a fehér dolog ott kezdodik es megy lefele a torkomban . Igen , van lázam is .

2021. márc. 22. 09:46
 6/10 anonim ***** válasza:

Itt akár mandulakő is lehet,de inkább mandulagyulladásnak néz ki.

El kéne menned a gégészetre megnézetni,nehogy Covid legyen.Nagyok a manduláid is és piros a torkod. Mennyi idős vagy?

2021. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Sehova nem engednek be torokfájással,próbáltuk. 1hete teszteltek covidra , negatív .

Egyépként 17 éves vagyok .

2021. márc. 22. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Telón kell időpontot kérni.Az én torkom is mindig hasonló mint neked,piros,erezett,hólyagos,nagy mandulák.

A te manduláid is nagyok?

2021. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Rendbejött már a torkod?
2021. márc. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok ! Igen nagyobbak voltak ,de nem sokkal , nekem ezek fehér dolgok okoztak fajdalmat.

Ma van utolsó nap az antibiotikumom , teljesen rendbejott !

2021. márc. 27. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!