Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért lehetnek piros foltok...

Miért lehetnek piros foltok az arcomon?

Figyelt kérdés
Borotválkozás után mindig piros foltok jönnek ki az arcomon de nagyon csúnyán! Ritkán szoktam borotvával leszedni a szőrt, általában hagyok borostát, de ha habbal - borotvával szedem le, az after shave ellenére tiszta piros kiütéses az arcom. Olyan mintha valami gomba lenne vagy nem tudom, váltottam már borotvát, habot stb, mindent próbáltam. Mi lehet és mi hozhatja helyre?

2021. jún. 8. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudnál linkelni, legalább hasonló képet a netről, mint amilyen a bőrelváltozásod? Kép nélkül elég nehéz tippelni mi lehet.
2021. jún. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, mert a borotva amivel borotvalkozol, irritálja a bőröd. Ha válasz másik fajtára, márkára, figyeld meg nem lesz semmi. Valamire allergiás vagy.
2021. jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon erzekeny, arckrem kellene.
2021. jún. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!