Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ekcéma szerű száraz, piros...

Ekcéma szerű száraz, piros foltok vannak az arcomon. Mit tegyek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Téli szünet előtt elkezdett száradni az arcom miután feltettem egy maszkot, először azt hittem, hogy a maszk miatt van de később kiderült, hogy nem.

Itthon körömvirággal kentem magam, szépen el is múlt meg minden, aztán bementem a suliba (ezelőtti héten beteg voltam) és újra előjöttek ezek a tünetek, de sokkal durvábban, aztán ugye jött a téli szünet, karácsonyra tök szépen elmúlt, nem volt vele semmi gond. Elkezdődött az iskola és megint előjött és már tökre tanácstalan vagyok, hogy mit kéne csinálnom mert nagyon csúnya a bőröm, és nem fogok még kibírni 2-3 hónapot hogy véget érjen a fűtésszezon. Bőrgyógyásznál is voltam, ő írt fel mosakodókrémet meg még bepanthennel kenem. Ötlet?



2019. jan. 8. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hidegallergia?
2019. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A lányom ekcémás, neki az orvos az Elocom nevü krémet irta, ezt még kikeverik a patikába valami krémmel es ez bevált, nagyon szépen rendbehozza! (Haziorvos irta)
2019. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy hidegallergia lenne hiszen a téli szünetben minden nap voltam kint és akkor nem jelentkeztek a tünetek
2019. jan. 8. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
orvosok mind hülyék, felírnak pár krémt de nem az okot szünetetik meg. Én most kísérletezek mi válik be vmi jó kis gyógynövény.
2019. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 B.arika válasza:
Nekem is ilyen foltos az arcom, és viszket is. A bőrgyógyon mondta a doki, hogy zsíros a fejbőröm, ez korpásodást okoz, valamilyen gombás korpa. Átterjed néha az arcomra. Nizoral samponnal mosom az arcom heti 2-szer, szépen rendbejött. A hajamat meg heti egyszer Nizoral-lal. Azóta nincs bajom.
2019. jan. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!