Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Epilepsziásként több mint 1...

Epilepsziásként több mint 1 év tünetmentesség gyógyszer mellett (napi 2x1 Levil 500 mg) van esély rá, hogy negatív legyen az Eeg vizsgálat?

Figyelt kérdés

Eddig az összes Eeg vizsgálatom pozitív lett és mégsem értem akkor miért ugyanazt a gyógyszert kell szednem,ugyanabban a mennyiségben...tünetmentes vagyok több mint 1 éve,de csak akkor kaphatom vissza a jogsim ha negatív lesz.

Hasonló tapasztalat?

Köszi.



2021. jan. 6. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Hány éves vagy? 20-25 éves korig kinőhető, viszont megfelelő orvos kell. Nekem nincs jogsim de igazából sosem érdekelt nem igazán akartam/akarom megszerezni viszont egy 3 éve teljesen tünetmentes vagyok gyógyszerváltás miatt. Előtte egész hosszú ideig ugyan azt szedtem viszonylag jó is volt de a gyógyszerek sosem változtak csak az arány és kb évente, fél évent volt tünet is. Aztán elmentünk magán orvoshoz ő azonnal kicserélte és azóta minden rendben, mintha sosem lettem volna az.

2021. jan. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet negatív. Sokszor a stressz váltja ki a rosszullétet és azért vizsgálatoknál jellemző a stressz. Esetleg próbálj meg lenyugodni vagy hasonlók, hátha sikerül
2021. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%
Simán lehet negatív ne parázz rá ha meg annyira vezetni akarsz de tünetmentes vagy akkor beülsz jogsi nélkül aztán kapják be .
2021. jan. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!