Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez arcüreggyulladás tünetei...

Ez arcüreggyulladás tünetei lehetnek? Kihez forduljak?

Figyelt kérdés
06.09-én voltam foggyökér rezekción ahol egy cisztát is eltávolítottak, az orvos mondta, hogy közel volt az arcüregem a cisztához és előfordulhat a beszakadás de műtét közben nem történt meg, így gond nélkül haza mentem. Eddig minden jó volt de már 2. napja ilyen szorító feszítő érzés van az orrnyergemben, meg néha elszédülök csak úgy, az orrom is folyik néha, meg olyan érzés is mintha kicsit be lenne dugulva az orrom, torkom is kapar. 21.én megyek varrat szedésre egy másik fogorvoshoz mert aki a műtétet csinálta 1órára van ahonnan lakom. Így nem tudom mit tegyek, hívjam fel a műtétet végző orvost, hogy ez lehet-e attól, szóljak a varrat szedős doktornak, hogy nézze meg, vagy menjek a házi orvoshoz hogy ezek a panaszaim és küldjön el fül-orr gégészetre mert amúgy a fogorvos is oda küldene szerintem.

2021. jún. 14. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet inkább egy nyári náthavírus ha a torkod is kapar. Fülészetre nem kell beutaló a háziorvostól, csak időpontot kell kérni.
2021. jún. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Covid delta variáns tüneteit éppen most olvastam, nátha orrfolyás, torokfájás, még ez is lehet.
2021. jún. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!