Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi idő egy arcüreggyulladá...

Mennyi idő egy arcüreggyulladáy gyógyulása? Jól jönne valami pozitív

Figyelt kérdés
3.hete küzködök vele. 3 füll orr gégész 3 féle különböző dolgot mondott (az egyik legyen arcüreg öblítés a másik nem tudja a harmadik szerint nincs is arcüreg gyulladásom. Szerintem meg még mindig nem jó valami a szaglásom és reggelente bevagyok dugulva.

2021. febr. 14. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
1 hét és 3 hónap között bármi lehet, egyénanként változik.
2021. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Most holnap felhívom a házi orvost ismét és megyünk tovább. Csináltasson mégegy orr melléküreg röntgent.
2021. febr. 14. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az antibiotikum pikk-pakk megoldja. Sajnos valami miatt minden nyáron arcüreggyulladásom van.
2021. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy nagyon komoly, amikor többször voltam orr-fül-gégésznél is, valami ballonnal fújta ki a fülkürtöt ill. az orromba is fújt és közben azt kellett mondnom, hogy "kakukk", gondolom olyankor kinyílik a kürt. Antibiotikumot szedtem, inhaláltam, csepegtettem orrcseppel és fülcseppel. Olyan gennyes váladékot fújtam az orromból, mint addig még soha és sok hét után gyógyultam ki belőle. Ráadásul ez nyáron volt.
2021. febr. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!