Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon gáz ha hosszú futáshoz...

Nagyon gáz ha hosszú futáshoz felvettem egy vékonypelust? mivel mióta epeműtétem volt 3-4 éve hirtelen tör rám a wczési inger és nagyon erősen. nem tudni mitől diétázom, de egy hete a út szélén végeztem el, mert nem volt wc a közelben.

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nemed jó így akkor kit érdekel? Nem hiszem hogy latszik szóval nem értem hogy miért lenne gáz vagy kinek, engem is biztosan frusztrálna..megértelek, de hat ez van.
2021. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja és igen, orvos természetesen látott, több is, meg azóta természetgyógyász is mióta a gasztroentolúgus lepattintott hogy majd beáll... És allergia vizsgálatom is volt...
2021. jún. 16. 22:41
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak félek ha valaki mégis kiszúrja, akkor mit gondol? amúgy próbálok laza ruhát rávenni és pólót is hogy ne látszon.
2021. jún. 16. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, jobb ez mintha baleset érne útközben 🙂
2021. jún. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!