Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az veszélyes ha valaki hosszú...

Bulcsando kérdése:

Az veszélyes ha valaki hosszú távon nappal alszik ?

Figyelt kérdés
Mennyire veszélyes ez , mi számít hosszú távnak ,Milyen tapasztalataitok vannak , Én amióta átálltam nem érzem magam teljesen kipihentnek .

2021. márc. 15. 04:56
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Miért alszol nappal? Olvasgass a neten a témában!
2021. márc. 15. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hellmano ***** válasza:
88%
Apukám éjszakás melós volt egész életében, semmi problémája nem volt ebből. Annyi, hogy sokkal kevesebbet aludt, mert reggel hazaért és pár óra alvás után már rendben is volt. Tehát igen valamit átalakított rajta, annyit, hogy megszokta, hogy sokkal kevesebbet aludt nappal az évek alatt meg hozzáedződött ehhez.
2021. márc. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Hú én rengeteget aludtam.

Nem volt bajom soha

2021. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 MolotovPunk ***** válasza:
81%
3 műszakban dolgozom.Inkább úgy mondanám,nem túl egészséges hosszútávon a nappali alvás és éjszakai dolgozás.Nem véletlenül mondják,hogy az éjszaki alvást semmi sem pótolja,még az sem,ha nappal alszom 6-7 órát vagy többet.Állandó éjszakázást biztos nem vállalnék.Éjszaka aludni kell,vagy esteleg bulizni.
2021. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!