Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallottatok Magyarországon...

Hallottatok Magyarországon olyan esetről, hogy Pfizer oltás után szívizomgyulladás lépett fel?

Figyelt kérdés
Persze nem hivatalos tajekoztatasbol, mert úgysem közölnék, hanem mondjuk ismerőstől.

2021. jún. 18. 22:51
1 2
 1/15 anonim válasza:
33%
Nem hallottam még ilyen esetről. De nem valószínű hogy ez be fog következni, a Pfizert a legbiztonságosabb vakcinának tartják. Ismerősöm aki ilyet kapott, senkinek semmi mellékhatás nem jelentkezett
2021. jún. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Én olyan biztos forrásból hallottam olyat hogy ezrével halnak meg az emberek nem csak a Pfizer de a többi oltás miatt is.Termeszetesen az egészségügy nem talál összefüggést az oltások és a halálesetek között...
2021. jún. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Engem Astrával oltottak kétszer is, kiütött minden alkalommal. Olyan a lábam, mintha fából lenne, a derekam pedig fáj.
2021. jún. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
93%

Persze, tele vele az internet elég ha beirod google-be:

Pffizer myocarditis


Pár találat:

[link]

(Kanada járványügyi központja)

[link]

[link]

(amerikai járványügyi központ, doksiban ott. van hogy 571 myocarditis volt május 31-ig az USA-ban a 2 oltás után.)

2021. jún. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
66%
Igen, belső vérzése lett tőle, de szerencsére túlélte. Egy rokonom viszont belehalt az Astrába.
2021. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Csokolom, hogy lehet az hogy mindenkinek ezrevel hallbak az ismerosei oltas utan, nekem es a kornyezetemben elok ismerettsegi koreben senki?
2021. jún. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%

2-es

Akkor halljuk azt a forrást!

2021. jún. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

"biztos forrás" "az ismerősöm ismerőse" "múltkor hallottam az ismerősömtől" "múltkor olvastam a neten" "egy Fb ismerősöm mondta hogy a rokona..."


Nektek valahogy nem fura ez, hogy mindig egy annyira messzi rokonnal/ismerőssel történik valami, hogy már azt sem tudjuk ki az? :D Érdekes... :DD

2021. jún. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
A viszeres tünetek valósak, mint ahogy a derékfájdalom is, ne tudd meg, milyen fájdalmakat okoz az Astrazeneca! Alig tudtam napokig járni.
2021. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%

10


Birka!

2021. jún. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!