Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 18.án lesz covid oltásom...

18.án lesz covid oltásom (Pfizer)Előtte volt egy influenzám,és szedtem rá antibiotikumot 10 szemeset ami ma jár le. Nem befolyásolja majd,hogy megyek oltásra,hogy van bennem antibiotikum? Lázam már 5 napja nincs.

Figyelt kérdés

2021. jún. 16. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Van-e olyan gyógyszer, amely mellett nem kaphat oltást a fiatal?


Kemoterápiás kezelés, B-sejt gátló kezelés és magas dózisú immungyengítő készítmények esetén az immunválasz nem alakul ki. Ilyen esetekben a kezelőorvossal kell konzultálni az oltásról és az egyéb

védekezési lehetőségekről.


Egyébként érdemes elolvasni, ha hetedikes vagy, akkor mostanában kaptad meg a HPV oltást, más oltás után pedig 4 hétig nem lehet covid ellen oltani.

[link]

2021. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem lázas betegség után 2 hétig nem lehet, de konzultálj erről orvossal.
2021. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem a háziorvos mondta,hogy lehet.Ma már nem szedem és holnap veszem fel az első Pfizert.Vannak alapbetegségek.De gondolom más is volt így vagy hasonlóképp hogy antibiotikumot szedett.Valahol olvastam.Csak biztosra akartam menni.Mi baj történhet?Az előző oltást ugye a láz miatt még a betegség miatt mondtam le egy két hete kb.
2021. jún. 17. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!