Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bisoprolol Sandoz 5mg vagy...

Nala23 kérdése:

Bisoprolol Sandoz 5mg vagy propranolol akadimpex 40mg jobb pajzsmirigy túlműködés miatti szapora szívverésre?

Figyelt kérdés
Kb 1hónapja a Bisoprololt szedem napi 1x reggel fél tablettát. Tegnapi nap fentebb ment a pulzusom de csak kb 10 percig tartott. Be mentem a házi orvoshoz és fel írta helyette a propranololt napi kétszer kéne szednem felet. Egyébként mindig alacsony a vérnyomásom(95-107) és a pulzusom sem szokott magas lenni(55-80) a tegnapi nap nem tudom mitől mehetett fel. Nem lesz erős nekem ez a gyógyszer a bisoprolol 5mg után?

2021. jún. 19. 07:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Azért a 107 dyastole nem épp alacsony.


A béta-blokkolókat meg kis időbe telik, mire beállítják neked.


Ha mellékhatást érzékelsz, vagy nem érzed jól magad, akkor jelezd a dokinak, biztosan talál megoldást, megfelelőbb gyógyszert

2021. jún. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!