Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy túlműködés?

Nala23 kérdése:

Pajzsmirigy túlműködés?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy túlműködésem van. Elvileg nagyon sokat kéne ennem, de alig eszek valamit, folyton hanyingerem van, hiába érzek éhséget semmi nem esik jól méggjobban hanyingerem lesz ha eszek. Szinte csak a csokit kívánom. Egyszerűen nem értem... Van még valaki hasonló helyzetben rajtam kívül? Mitől lehet?

2021. máj. 31. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Kaptál gyógyszert rá...???
2021. máj. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem. Ma derült ki. 0,04Tsh
2021. máj. 31. 15:13
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor majd az endokrinológus fel fog írni neked gyógyszert, és pár hét/hónap után, mikor normalizálódik a pajzsmirigyműködésed, akkor fogsz tudni enni. Ez nem olyan dolog, hogy bekapsz egy szem bármit, és fél óra múlva már minden a régi....
2021. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Addig is olvass a témáról, de lehetőleg orvosi oldalakat (és ne kuruzslós-csodaszeres átveréseket)


[link]


[link]

2021. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Gondoltam persze, hogy nem egyről a kettőre javul a helyzet. Csak mindenkitől ezt hallom, hogy akinek túl működik a pajzsmirigye tud enni,nem is keveset.
2021. máj. 31. 15:17
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra ertik a "tud enni" alatt (szerintem), hogy tulmukodes eseten felgyorsul az anyagcsere, tehat barmit, barmennyit eszik, nem hizik tole olyan konnyen.
2021. máj. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2021. máj. 31. 15:21
 8/8 anonim válasza:
Szia Kérdező! Ebben a helyzetben vagyok én is. Nálad milyen fejlemény történt?☺️
2023. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!