Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaphattam ilyen időben arcüreg...

Kaphattam ilyen időben arcüreggyulladást?

Figyelt kérdés
Tegnap óta folyamatosan folyik az orrom, illetve nagyon erős lüktető, nyomó fejfájásom van. Utóljára akkor fájt így mikor arcüreg gyulladásom volt, de az novemberi időszakban jött elő. Most egyedül amire gondolni tudok az a klíma, mert a munkahelyemen nagyon hűvös van, aztán meg kimegyek a napra. Szerintetek lehet gyulladás? Allergiás is szoktam lenni, de ilyen erős fejfájás nem szokott jelentkezni.
2021. jún. 22. 07:45
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
A légkonditól simán lehet, igen. Jobbulást!
2021. jún. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen
2021. jún. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos simán kaphatsz. Nekem is a légkondi ugrott be elsőnek.
2021. jún. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Nekem ízületi gyulladás lett belőle. Nehezen javult...
2021. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem ugyanez van 1 hete, fáj az arcüregem is és a fejem, nátha nem mindig jön ki, pedig én nem dolgozom klímás helyen, legfeljebb addig vagyok klímában ameddig bevásárolok.
2021. jún. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
67%
Nekem mindig pollenektol durran be a kronikus arcureggyulladasom. Telen a legjobb.
2021. jún. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!