Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek magas lehet a cukrom?

Szerintetek magas lehet a cukrom?

Figyelt kérdés
Szájszárazság, nincs nyálam, lapocka ízületi fájdalom, szomjúság. Régebben volt torokgyulladásom és nagyon sok cukros teát ittam, édességek stb... nagyon sok édességet fogyasztottam és ja.
2021. jún. 23. 10:34
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt vizsgálat nélkül nem lehet megmondani. Gyerekkoromban és még sokszor most is sok édességet eszek, anno riógattak, hogy cukorbeteg leszek felnőtt koromban, de azóta sem vagyok az, 40 évesen sem. Nekem mindig száraz a szám, főleg ha csak vizet iszok. Nem tudom a szomjúság mióta van nálad, de ebben a melegben nem csoda. Meg kell mérni napomta többször, ha van otthoni mérőd és kiderül van-e gond.
2021. jún. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mióta tapasztalod? Miért nem ugrasz be egy patikába, két perc alatt csinálnak egy gyorstesztet!!!!
2021. jún. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oh ezt nem tudtam, akkor leugrok megmérem :)
2021. jún. 23. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!