Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Voltam üzem orvosnál megmérte...

Voltam üzem orvosnál megmérte a cukrom és azt mondta magas 9 volt az érték, a többi lent?

Figyelt kérdés
Beküldött a háziorvoshoz másnap ( helyettesítés volt) megmérte és reggel éhgyomorra 7.5 volt. Ő elküldött vérvételre, most jöttem háziorvosi m-től, már ő van, és aztmondta minden rendben menjek dolgozni. Igazából pont leszarja az embereket. Most mit kéne tegyek? Tényleg magas? Vagy ez elfogadható érték egy 55 éves férfinak? Egyébként aktiv fizikai munkát dolgoztam egész életemben és napi egy doboz cigit is el szívok ha ez számít. Köszi ha elolvastad.

2019. júl. 29. 18:30
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
79%
7.5 éhgyomri cukor nincs rendben. Kérj beutalót diabetológiára.
2019. júl. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A belgyógyász 2 havi átlagot vesz figyelembe .

Nálam is ilyen körül mozgott,azt mondta a doki doki diétázzak .Én nem kórházban lévő beteg vagyok,ott a fekvéshez lehet diétázni .Én is fizikai munkát végzek,ha nem eszem,kibukok a sorból .

A bevitt kalóriát ,én le is dolgozom,mondtam a dokinak .


Azt is megfigyeltem,ahány helyen mérték,annyi féle eredmény volt .

2019. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Bocs rosszul írtam,a belgyógyász 3 havi átlagot vesz figyelembe.10 alatt egyátalán nem tragikus .

Vittem az utolsó mérést,őt ez nem érdekli,az előzőeket is kell nézni .

2019. júl. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen helytelen eljárás. Cukorterhelést kell csinálni, majd annak függvényében kell dönteni a továbbiakról.
2019. júl. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!