Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mandulagyulldás, várjak...

Mandulagyulldás, várjak hétfőig vagy menjek el holnap?

Figyelt kérdés

Hétfőre van időpontom gégészetre, de elég csúnya lett közben, elmenjek holnap háziorvoshoz?

Elkezdett ilyen fehéres cucc megjelenni meg egyre nagyobb is.


2021. jún. 24. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy megnézetés holnap beleférne. Addig is felír valamit. A gégészeten csak megvizsgálják, onnan haza fognak küldeni és vissza fognak telon hívni újabb időpont egyeztetésre, ahol ultrahangos vizsgálatot végeznek és onnan vissza kontrollra. Szóval sok idő. Sajnos most a dokik nagyon próbálnak szabadulni az emberektől, nyár van. Háziorvoshoz menj el.
2021. jún. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj elvileg nálunk az orvoshoz be sem lehet menni, csak felhívni tudom. Látatlanban meg gyógyszert írkálni..
2021. jún. 24. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Most már rendesen vannak a rendelések. Be lehet ülni, stb. Tégy egy próbát. Nem tudom, hogy hol laksz, de ha Pesti vagy, akkor elvileg nem jelenthet gondot.
2021. jún. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Telefonáltam, írtak ki antibiotikumot. Mondjuk elég egyértelmű jelei vannak a mandulagyulladásnak.
2021. jún. 25. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!