Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagyon hamar megfájdul a...

Nagyon hamar megfájdul a fülem és a torkom a klímától vagy széltől, orvosi segítséget nem kaptam. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
8 éve volt mumpsz szerű megbetegedésem (amire emlékszem, hogy kb. 1 hónapig 38 fok fölötti lázam volt és jártuk az orvosokat). Előtte sose volt gondom se az orrommal sem a fülemmel, de azóta nyáron is mindig bedugul az egyik orrom plusz egy kis klíma vagy szél és napokig fáj a fülem és a mandulám. Voltam orvosnál, de belenézett a fülembe és elzavart, hogy semmi bajom, tegyek vattát a fülembe es ne szimuláljak… már nagyon nagyon megkeseríti a mindennapjaimat. Esetleg valakinek ötlete?
2021. jún. 25. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
én ha klíma van valahol semmi pénzért ott nem maradok én olyan beteg lettem tőle majd kinyiffantam
2021. jún. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%
Gondolom túl hideg a klíma, nem? Sapka, sál
2021. jún. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Klíma kikapcs, probléma megoldva.
2021. jún. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Klímát okosan kell használni persze hogy fáj mindened ha kint 38 fok van bent meg hirtelen 18 olyan mintha hideg vízbe ugranál először maximum 5fok különbségre hűtsél (kint 30 bent 25) és ha azt megszoktad akkor is maximum 8-10 különbségre. Aztán a klímát az első indítás előtt át kell takarítani vegyszerrel hogy a télen a klímában maradt vízben lévő baktériumokat megölje mert legionnellát lehet tőle kapni olyan mint a megfázás azért gondolják az emberek megfázásnak szóval persze lehet valaki érzékeny a huzatra akkor a klíma is rossz lehet (akkor olyan klímát kell keresni amiben van 3D légterelés az nem huzatos) de azért mindig mindenhol mindenki nem érzékeny rá
2021. jún. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!