Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pfizer-vakcinát kapottak! Ti...

Pfizer-vakcinát kapottak! Ti is tapasztaltatok ilyen tünetet?

Figyelt kérdés

Kedden (06.22.) kaptam meg a második adag Pfizer-vakcinát. Az első után csak egy kis gyomorrontás-hányás volt a mellékhatás, de a második oltás szerdára eléggé ledöntött a lábamról, belázasodtam, fájt mindenem, mint amikor influenzás az ember.


Csütörtökre a fent írt tünetek elmúltak, de a bal vádlimban megmaradt a fájdalom a mai napig (szombat).


Nyilván megfordult a fejemben a trombózis, vérrög, stb., de miután nincs feldagadva, nem piros, nem forró, szóval nincsenek meg az általános tünetek, amik ezt jellemzik. Nem vagyok biztos benne, hogy mi ez.


Olyan érzés, mintha izomlázam lenne, illetve egy kicsit zsibbad is térdtől lefelé a lábam. Furcsa, mert nyugalomban fáj, járáskor csak néha. A kérdésem az, hogy vannak itt olyanok, akik Pfizer (vagy bármilyen más oltás után) tapasztalták a fent említett tüneteket? Előre is köszönöm a válaszokat. (29/N)



2021. jún. 26. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Én semmilyen oltást nem kaptam, de pár hónapja valami fura érzés volt a lábamban, de nem nagyon foglalkoztam vele. Az volt fura, hogy amikor megyek, sietek, stb., akkor nem volt semmi gond, sőt akkor jobb is volt. Nem tudom, ez összefügghet-e ezzel az egésszel. Ez csak eszembe jutott a soraidat olvasva.
2021. jún. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%

Igen, olyan mintha izomgorcsom, trombózisom lenne.

Csak akkor fajt, ha terheltem.


Fura, mert sokan ezt tapasztalták, ahogy olvastam...


Nekem csak terhelestol dagadt fel, a fajdalom mar elmult 1 het alatt.

2021. jún. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
De lehet a meleg időjárás is hozzásegítette ...
2021. jún. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Semmi ilyet nem tapasztaltam.
2021. jún. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem hasonló izomgorcs szerű tünetem lett a 2. Pfizer után. Csak nem a labamban, hanem a hasizmomban, egész jobb oldalon. Orvosnál is voltam, mert egyik nap már nagyon fájt, attól féltem, hogy vakbélgyulladás, de semmi más tünetem nincs ezen a fajdalmon kívül már, így az orvos sem tudott mit mondani rá, idegi alapon is lehet. Én ezért az oltásra gyanakszom, mert pont azután kezdődött.
2021. jún. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Semmi. Mindkettő után csak annyi volt, hogy másnap aludtam volna szívem szerint állandóan.
2021. jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

én is 06.22-én kaptam a másodikat. Jobb karba mindkettőt. (az első után izomláz érzés a jobb vállamban 2 napig). A második oltásnál enyhén érztem izomláz szeru érzést, (!) viszont, a jobb mellizmomban megmaradt 1 fajta fájdalom, kicsit izomláz szeru ez is de még mindig tart...


28F

2021. jún. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Nekem másnap fájt mindkettő vádlim. Nagyon. Aztán ahogy jött, ment is.
2021. jún. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem is brutál izomlázam volt nagyon hosszú ideig adott oldali mellkasomban, karomban. Még ma is minimálisan érzem...
2021. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!