Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gyomorfájás lehet az antibioti...

Gyomorfájás lehet az antibiotikumtól?

Figyelt kérdés
Gyulladt,kezelés alatt álló fogam miatt,penicillin antibiotikumot kell szednem/600mg-at/ napi 3-at.Még csak 2 napja szedem,de borzasztóan fáj a gyomrom.Mi lehetne rá jó?Joghurt biztos nem,mert tejterméket nem szabad rá enni.Valakinek tanácsa?

2021. jún. 26. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Fájhat. Probiotikumot vegyél a patikában.
2021. jún. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Igen, lehet. Kell mellé probiotikum is, és most már vannak olyanok, amit antibiotikummal együtt is szedhető, nem kell megvárni a kúra végét.

Gyógyszertárban segítenek.

2021. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ha attól lenne hasmenésed lenne. Gondold át, hogy mit ettél.
2021. jún. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Igen, lehet. Nekem eros a gyomrom, de tenyleg eros antibiotikumtol fajt. Nekem az eves segitett, etvagyam volt, de mint mikor a sav sok, ahhoz hasonloan fajt.
2021. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A probiotikumokra gondoltam én is,persze.Csak én azt hittem,hogy az inkább a beleknek jó meg hasmenéskor.Amit antibiotikum okoz esetlegesen.Gyomorfájásra is jó lenne?Akkor veszek mindenképp.
2021. jún. 26. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!