Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rendszeres görcsök és hasmenés...

Rendszeres görcsök és hasmenés. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
A tejtermékeket és a glutént szinte teljesen elhagytam, mégis napi szinten vannak görcseim és hasmenésem. Van, hogy egy nap 3x is nagywecezek, de csak kevés mennyiség jön ki. Szinte minden csak átszalad rajtam, elég vékony vagyok. Minden reggel úgy ébredek, hogy érzem, ahogy beindul a hasam és jön is a görcsölés. Nagyon elegem van már, mert többször is jártam gasztron és mindegyik csak a tejet mondja, valami normális kivizsgálásra még nem küldtek el. Voltam endokrinológián is, fogok menni pajzsmirigyet meg nemi hormonokat, cukrot nézetni. Szerintetek ezeknek lehet hozzá köze?

2021. jún. 27. 10:25
 1/6 A kérdező kommentje:
A napi szintű hús- és tojásfogyasztás okozhat ilyet?
2021. jún. 27. 10:27
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Naponta ötszöri étkezés megvan?


Nekem akkor szokott ilyen lenni, ha nem figyelek arra, hogy mikor eszek

2021. jún. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, rendszeresen eszek.
2021. jún. 28. 08:12
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Tojás pl simán lehet, de a glutént NEM hagytad el pl, úgyhogy most már ne is, hanem kérj vizsgálatra időpontot.


Nekem is cöli okozta a kóros vékonyságot, hasmenést, görcsöket.

2021. jún. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok cölis, voltam vizsgálaton. Viszont nem cölis gluténérzékenység simán lehet, bár az elvileg nem okozna fogyást.
2021. jún. 28. 14:47
 6/6 Senior Séf ***** válasza:
Néhány éve ismerte (f-)el a Nemzetközi Cöliákia Bizottság a rejtett gluténérzékenység fogalmát. A hasmenés meg, bármi okozza, fogyással jár.
2021. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!