Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha fáj az anyajegy környéke...

Ha fáj az anyajegy környéke akkor az biztosan melanoma?

Figyelt kérdés
Tegnap rákönyököltem a combomra és egy anyajegy körül szúró fájdalmat éreztem. Sajnos már sok-sok hónappal ezelőtt is gyanús volt nekem az az anyajegy mert mintha régen nem lett volna ott, de nem mentem el megnézetni. Egyébként egy kicsi, szabályos de fekete anyajegyről van szó.

2021. jún. 27. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem leszakadt, helyébe szabálytalan nőtt, ami szokott fájni. Megnézettem, egészséges.
2021. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül. A combban rengeteg ideg, illetve idegvégződés van, amik nyomásra fájhatnak.
2021. jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtatást, mert már teljesen kétségbe voltam esve. Ettől függetlenül a napokban megnézetem egy orvossal.
2021. jún. 27. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nincs biztos! :) nem kell félni. De azért nézesd meg, mert a fekete szín alapjában véve nem jó egy anyajegynél! Inkább nézzék meg és ne legyen baj mintsem fordítva! :)
2021. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!