Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikom hány nap alatt...

Antibiotikom hány nap alatt fejti ki hatását mandulagyulladás esetén?

Figyelt kérdés
10 szemeset kaptam, napi 2. Már a harmadik napnál tartok, de eddig semmi javulás, igazából csúnyább is mint mikor elkezdtem.
2021. jún. 27. 14:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
ha holnap sem jobb, vissza kell menni az orvoshoz.
2021. jún. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%
10 nap alatt, ameddig a kúra tart
2021. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
5 napos (10 szem, napi 2). Pont ez a gond, már mindjárt elfogy és eddig csak rosszabb mint volt.
2021. jún. 27. 14:52
 4/14 anonim ***** válasza:
Szedd végig, ha nem javul akkor sem, akkor újra doki. Semmmiképp ne hagyd abba
2021. jún. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem volt egyszer olyan, igaz arcüreggyulladás, ami pont az utolsó napon kezdett javulni, a 7 napos kúra alatt, másnap pedig teljesen jól voltam. Nekem is furcsa volt, mert általában a 2-3.nap már érezni szoktam javulás, de van ilyen is...
2021. jún. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én is azt olvastam hogy 24-48 óra múlva már kifejti a hatását. De ez csak romlik.
2021. jún. 27. 15:06
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Ha romlik az állapotod, akkor nem a megfelelő gyógyszert szeded. Holnap menj vissza az orvoshoz.
2021. jún. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
1 max 2 nap után már javulnia kéne, legalábbis nálam mindig úgy volt.
2021. jún. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Antibiotikum, ertsuk meg. Eloszor speciel rosszabb is lehet. Ez nem cukorka. A kurat vegig be kell szedni, persze ha nincs allergia. Es nagyon fontos azonos idopontban es azonos idokozokre elosztva bevenni. Volt olyan kuram, amikor ejszaka is fel kellett kelnem, annyi szem volt.
2021. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9: A kúrát azért kell beszedni, hogy az összes baktérium kipusztuljon, ne csak a nagyrésze.

Ha 2 nap alatt nem hatott, ajkor 5 nap alatt sem fog.

Azért kell végig szedni, mert ha bármennyi is életben marad, ujra fog szaporodni, és fellángol a fertőzés, ami egy antibiotikummal szétcseszett bélflórával és szervezettel nagyon nem jó dolog.

Ha nem hat, akkor másféle antibiotikum kell, feltéve hogy nem telefonon diagnosztizálta az orvos, és igazából vírusos fertőzés...

2021. jún. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!