Napok óta gyors, erős szívveréssel szükséges orvoshoz mennem?
2 éve volt egy szívkatéteres műtétem, előtte sokszor volt ilyen, azóta viszont nem. Szeptemberben voltam utoljára kardiologusnal, akkor azt mondták minden rendben van.
Múlt hét óta viszont állva, melegben ülve nagyon erősen és gyorsan dobog; fekve nincs semmi gond. Történtek a napokban rossz dolgok, amik pszichésen eléggé megterhelnek, így nem tudom, hogy amiatt lehet e, vagy ne adj isten megint gond van a szívemmel.
Ti mit tennének?




válasza:



válasza:Mindenképp hívd fel a kardiológust, de legalább a háziorvost! Pszichés túlterhelés esetén is jelentkezhet erős szívdobogás érzés, de ilyen kórelőzménnyel - szívkatéterezés - az orvosnak tudnia kell róla. Főleg azért, mert írtad, hogy ez legutoljára a műtéted előtt volt.
(Ezt nem jelenti azt, hogy baj van, de ha már volt valami gubanc a szíveddel, akkor nem szabad kockáztatni.)




válasza:Köszönöm a válaszokat!
25 éves nő vagyok, veleszületett ingerültvezetési zavar(wpw szindróma) miatt volt szívkatéteres ablációm




válasza:



válasza:Kapcsolódó kérdések:
Pár hónapja pajzsmirigy-alulmáködést állapítottak meg nálam a vérvételből. Azóta eltelt sok idő, gyógyszer is elfogytott meg szerintem nem is hatott, meg az orvosom monta, hogy ha enyhül a vírus körüli forgás akkor újra kéne vérvétel, meg majd valami pajzsmirigy...
Itt a faluban most hallottam hogy a postára bement egy koronavírusos beteg feladni a kis csekkjeit és még lazán mesélgette is a postán dolgozóknak hogy amúgy ő koronavírusos... Büntetnek ezért még? Vagy már nincs karantén senkinek?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




