Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napok óta gyors, erős szívveré...

Napok óta gyors, erős szívveréssel szükséges orvoshoz mennem?

Figyelt kérdés

2 éve volt egy szívkatéteres műtétem, előtte sokszor volt ilyen, azóta viszont nem. Szeptemberben voltam utoljára kardiologusnal, akkor azt mondták minden rendben van.

Múlt hét óta viszont állva, melegben ülve nagyon erősen és gyorsan dobog; fekve nincs semmi gond. Történtek a napokban rossz dolgok, amik pszichésen eléggé megterhelnek, így nem tudom, hogy amiatt lehet e, vagy ne adj isten megint gond van a szívemmel.

Ti mit tennének?



2021. jún. 28. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Abból baj nem lehet hogy orvoshoz mész. Abból viszont igen ha nem mész. Nem kell aggódni, biztos minden rendben, de én azért elmennék orvoshoz a helyedben.
2021. jún. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindenképp hívd fel a kardiológust, de legalább a háziorvost! Pszichés túlterhelés esetén is jelentkezhet erős szívdobogás érzés, de ilyen kórelőzménnyel - szívkatéterezés - az orvosnak tudnia kell róla. Főleg azért, mert írtad, hogy ez legutoljára a műtéted előtt volt.

(Ezt nem jelenti azt, hogy baj van, de ha már volt valami gubanc a szíveddel, akkor nem szabad kockáztatni.)

2021. jún. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előzőekkel egyetértve: én elmennék a kardiológushoz. Persze, nem mindegy, mennyi idős vagy, milyen nemű és, hogy pontosan miért kellett katéterezni a szívedet.
2021. jún. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

25 éves nő vagyok, veleszületett ingerültvezetési zavar(wpw szindróma) miatt volt szívkatéteres ablációm

2021. jún. 28. 19:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! A mostani tüneteid hasonlítanak a katéterezés előttiekre? Egyébként természetesen a negatív dolgok hatnak a szívre, különösen, ha valakinek érzékenyebb a szíve...
2021. jún. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Koffeinfogyasztásod mennyi? Melegben jót tesz ha csökkented, vagy elhagyod pár napig.
2021. jún. 29. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!