Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől romolhatott meg ennyire...

Mitől romolhatott meg ennyire az egészségi állapotom?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok. 1 éve folyamatosan beteges vagyok, szedek vitaminokat, mozgok, de mégis romlik az egészségi állapotom. Eddig kb soha nem voltam beteg, egész gyerekkoromban tökéletes immunredszerem volt és most hirtelen tönkrement. Ősszel nagyon hamar és sokszor elkezdett fájni a torkom, rengetegszer van hányingerem, fáj a fejem, hasam. Az utóbbi fél évben folyamatosan fel vagyok fázva és semmi sem szünteti meg a problémát, még most a nyár közepén is ezzel küzködök. Ezen kívül az utóbbi egy hónapban a fogaim is elkezdtek tönkremenni, rendesen mosom őket, de kb 3-4 fogam kilyukadt csak így a semmiből. Mi okozhatja ezt? Eléggé megrémítettek ezek a hirtelen változások. És mit tehetek ellene? Hogyan tudnám helyrehozni magam?

2021. jún. 29. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire élsz stresszes életet? Pszichésen mennyire vagy leterhelve?

Mennyire félsz mostanság, lettél pánikbeteg?

Mennyire veszed magad körbe negatív gondolatokkal?


Ha lelkiekben le vagy gyengülve, akkor annak fizikálisan, betegség formájában is nyoma lesz.

2021. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
53%

Nézesd meg a fogaidat. Lehet hogy van egy gyulladásod.

Az mindent tönkretesz, mindenfele rejtélyes bajaid lesznek.

2021. jún. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!