Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Masnak is megvaltozott a...

Masnak is megvaltozott a szaglasa Covid utan?

Figyelt kérdés
Augusztusban voltam Covidos, akkor elment a szaglasom. Azota bizonyos szagokat, pl izzadtsagot nem ereztem. Miota megkaptam mindket Pfizert, kezd eroteljesebben visszajonni a szaglasom, viszont teljesen mas szaga van az izzadtsagomnak, mint korabban. Masnal is van ilyen? Mennyire normalis ez?

2021. jún. 30. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősök közül van nem egy, akinek egyáltalán nem jött vissza normálisan. De vannak durvább bajaik is, bár nekem már ez is szar lenne, sajnálom.
2021. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pokoli vírus pokoli szövődményekkel.
2021. júl. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden szag torzult (kivéve parfüm, virág, és egyéb kellemesnek mondható illatok) ételtől kezdve testszagig, benzinig, és mindennek savanykás, büdös szaga lett. Ez már fél éve és folyton változik, remélem azért egyszer visszaáll, mert nem kellemes:(
2021. júl. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem az oltás semmit nem változtatott a helyzeten, pedig megkaptam mindkettőt.
2021. júl. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na ez a savanykas szag nekem is megjelent!! Főként testszagnal erzem. Eloszor csodalkoztam is h mi lehet ez, sosem ereztem ilyen szagot.
2021. júl. 9. 12:13
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást akkor, én még reménykedem azért, hogy jobb lesz. Egyébként vannak szakambulanciák most kifejezetten erre, lehet egy próbát megér.
2021. júl. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!