Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mióta koronavírusos voltam...

Mióta koronavírusos voltam azóta nem jól érzem az ízeket. Ezzel kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Már több hónapja, hogy meggyógyultam a koronavírusból, de sajnos az ízeket azóta se érzem jól. Mindennek (hús, fűszerek stb..) teljesen más íze van, mint ahogy a betegség előtt éreztem.. Aki tapasztalt már ilyet annak sikerült valahogy rendbehoznia?

2021. júl. 1. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez van. Majd vagy rendeződik, vagy marad post covid tünetként.
2021. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem a szagokkal van ez. Jobb, mar mint mondjuk 1 honapja, de meg nem tert vissza teljesen. Aprilisban voltam covidos.
2021. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy csak ez maradt vissza és nem a fulladás. Amikor az orvos szétteszi a kezét, és annyit mond,,: sajnálom, nem tudunk segíteni.
2021. júl. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volf ez, dög-romlott hús szagot és ízt éreztem. Undoritó volt, nem bírtam enni. Bármit ettem, hirtelen jött ez az íz, lehetett az édes vagy sós péksüti, hús, gyümölcs igazából bármi, még az sem volt, hogy bizonyos ételeknél és akkor azt nem ettem volna. Egyik napról a másikra elmúlt de kb fél évig tartott.
2021. júl. 9. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hónapokig eltarthat, igen fél évig is, és majd visszaáll.
2021. júl. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A post covidról sajnos nem tud jelen pillanatban az orvostudomány semmit :(
2021. júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pokoli vírus pokoli szövődményekkel
2021. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor azt hinnéd túl vagy rajta, akkor jönnek a titokzatos és halálos szövődmények. Senki ne akarja elkapni ezt a förmedvény vírust.
2021. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!