Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van valaki olyan aki hasonlóba...

Van valaki olyan aki hasonlóban már volt része?

Figyelt kérdés

Utána olvastam már több helyen is de kiváncsi lennék másokra is.

Olyan mintha szédülnék de nem az van hogy ha ránézek a kezemre és olyan fúrcsa.

Sokszor el vagyok gondolkodva nem ott járok úgymond ahol épp vagyok.

Ha épp valami olyat csinálok ami érdekel akkor fel se tűnik mindíg.



2021. júl. 2. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
28%
He?
2021. júl. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Hát remélem jól értelmeztem. Néha nálam is van olyan, hogy elkezdek valamin “képzelődni” mondjuk mosogatás közben, és csak azt veszem észre, hogy a kezem az jár, de fejben teljesen máshol vagyok😂
2021. júl. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja hasonlóan vagyok én is de ha valami érdekel például egy film vagy a hobbim akkor ott vagyok.

Csak ezt a szédülésfélét nem értem hogy mitől lehet.

2021. júl. 2. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A panikbetegseg nekem es a sorstarsaim nagy reszenel is igy kezdodott. Van, akinel nem lesz rosszabb, ha elfoglalja magat, el is mulik.

A neve dezorientaltsag. Talajvesztettseg, fokuszalni nem tudas. Peldaul belso bizonytalansagtol.

2021. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Nekem 30 eve kezdodott, gimnaziumban. Nagyon sulyossa valt. Eveken at ingergazdag kornyzetben elmult, aztan visszatert. Nekem a gyogyszer segitett. De valo igaz, nem feltetlenul lesz komplett panikbetegseg, es ha kevesbe vagy instabil, konnyen urra lehetsz rajta. Tudni kell, hogy teljes mertekben psziches.
2021. júl. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat több mint valószínű hogy tudatzavar féle lesz és ha vissza gondolok akkor még mérgezés is okozhatta ahogy utána olvastam.
2021. júl. 2. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!