Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már valakinek hasonlóban...

Volt már valakinek hasonlóban része? Vagy tapasztalt már ilyesmit? Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bizonyára egy jópáran bolondnak/hülyének fognak nézni, de nem tudom hova fordulhatnék ilyesmivel hirtelen.


Szóval már egy jó ideje (hónapokról, sőt évekről van szó) történik az, hogy havonta párszor rámjön ilyen nagyon szomorú érzés, kedvtelenség, sírhatnékom van, néha ordítani tudnék... viszont nem tudok sírni. Évente csak egyszer-kétszer sikerül az, hogy rámjön a sírás, bőgök egy jó órát aztán egy ideig megint jó.


Ezután a szomorúság után pedig elfog az úgymond öleléshiány érzete. Olyankor szeretnék valakit megölelni, hozzábújni stb. Kialakul az a furcsa pillangók a gyomorban érzés...


Néha tovább is kitart ez... szóval napokig tudok szomorú lenni. Vagy egyszerűen csak váltogatják egymást ezek a furcsaságok. Néha úgy ébredek, hogy inkább visszafeküdnék és fel se kelnék soha többet. Aztán meg rámjön az, hogy olyan egyedül érzem magam, szeretnék valakit átölelni, érezni a közelségét.


Tudom, nagyon hülyén hangzik ez így leírva, de volt már valakinek ilyesmiben része? Vagy pontosabban találkozott már valaki ilyesmivel?


2019. szept. 18. 02:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen, aztán évekkel később kiderült, hogy hormonzavarom van.


26N

2019. szept. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ismertem valakit, aki hasonlókról számolt be, ő is hormonzavarra gondolt.
2019. szept. 18. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem nézlek annak.


Van amikor velem is ez van,nem tudom hogy mitől van?

Ugyan ezt érzem én is komolyan, azt hittem csak nálam van ilyen de tévedtem.

Nekem is hiányzik egy társ,ölelés.

2019. szept. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hormonzavar... Most fognak egyesek meglepődni: 21/F
2019. szept. 18. 03:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Milyen az hogy én is 21F vagyok, hormonzavar nálunk?
2019. szept. 18. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az a meglepő hogy én is 21F vagyok és ez van velem is.
2019. szept. 18. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Na most meg én lepődtem meg. :O
2019. szept. 18. 03:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Na én meg 18F, csak nekem 0-24 ez van kb.. Elvileg van "barátnőm" vagyis csak volt, mert napok óta szart se tudok róla.. Szóval marad a magány és a szar érzések...
2019. szept. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Férfiaknál a kortizol szint zavara okoz hasonló tüneteket. Tehát mind a két nemnél előfordulhat hormonzavar, nem csak nőknél.
2019. szept. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!