Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet magnéziumhiány...

Ez lehet magnéziumhiány okozta idegrendszeri probléma?

Figyelt kérdés

Mostanában úgy érzem, mintha a testemben lévő idegek "villámcsapásokat" kapnának.

Tehát érzem a testem idegrendszerét, és ahogy ez a rendszer "rándul" egyet úgy 4-5 percente. Mintha áramba nyúlnék.

Ingerlékenységet és fáradékonyságot is érzek.



2021. júl. 3. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ideggyulladás? Talán inkább Milgamma. Kérj egy beutalót a neurológiára. Jobb, mint találgatni. De ártani nem fog. Bármi okozhatja ebben a járványos időszakban. Szinte lehetetlen kivédeni, főleg ezután, hogy össze vannak eresztve az emberek, de már borzasztó volt a bezártság is.

Bibliai próféciák teljesednek az emberiségen!

2021. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A diagnosztizált magnézium hiány annyira ritka, viszont annyira nem halmozódik fel a szervezetben, hogy károkat okozna, ezért a gyártóknak nagyon jól jött, hogy annyira felkapták. Erre mondják, hogy ártani nem használ.
2021. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem biztos egyáltalán, hogy ez idegrendszeri probléma, de természetesen ha ez gyakori és nem múlik, akkor orvoshoz kell fordulni. Milgammával sokat nem kockáztatsz, de ezeket a B-vitaminokat másban is megtalálod, illetve van, amit lehet külön is venni. Magnéziumot is szedhetsz, de én akárhányszor szedtem ilyet, sosem használt semmit sem, szerintem ha eszek sok zöldséget és gyümölcsöt, akkor nem kell szedni semmit.
2021. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha azóta valaki itt járna és hasonló cipőben jár: a probléma az volt hogy éppen lejövőben voltam egy antidepresszánsról, a Scippáról. Hiába van tele a net arról hogy nem okoz függőséget, és hiába mondja ezt a pszichiáter, az ilyen szerekről nehéz lejönni. Olvastam néhány helyen még h másoknak is okozott ilyesmit ezért kitartottam, nem mentem vissza a scippára mint eddig ilyenkor mindig, és nekem 3-4 hét alatt maradéktalanul elmúlt ez a tünet. Addig viszont kaptam ezt a villámcsapás szerű érzést amikor oldalra néztem, vagy más véletlenszerű alkalmakkor, a felső testemen / fejemen / kezeimben.
2022. jan. 18. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!