Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi volt ez? Nagyon megijedtem

Mi volt ez? Nagyon megijedtem

Figyelt kérdés
Szóval bent voltam egy kisboltban és hirtelen rosszul lettem. Először lesápadtam, aztán már szédültem és alig láttam (ilyen foltokat láttam), olyan volt mintha a fülem bedugult volna. Aztán adtak egy pohár vizet meg kimentem a levegőre leültem, akkor ezek elmúltak és a fejem kezdett fájni. Még sosem volt ilyen, de mi volt ez és mitől lehetett?

2021. júl. 5. 14:10
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ja és még az elején kicsit nehezebben vettem a levegőt
2021. júl. 5. 14:10
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A vérnyomásod miatt lehetett. Hogy konkrétan mi okozta, azt itt ne kérdezd szerintem 😀 viszont jobbulást. Ha máskor is előfordul, akkor menj el dokihoz.
2021. júl. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És van valami, amivel meg tudnám ezt előzni?
2021. júl. 5. 14:15
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Férfi/nő? Hány kiló? Melegben voltál? Sokat mozogtál előtte? Ettél/ittál aznap rendesen? Milyen betegségeid vannak? Mellkasod fájt? Levegőt kaptál? Mennyire erősen fájt a fejed egy 1-10-es skálán? Mennyi ideig fájt utána a fejed? Fények, hangok zavartak a fejfájás során? Mennyi stressz ér mostanában?


Lehet: alacsony vércukor, migrén, szívelégtelenség meg kb millió más dolog is...Ha nem ismétlődik meg, akkor nem hiszem, hogy súlyos. Ha a kérdésekre válaszolsz, talán tudok többet mondani.

2021. júl. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én akkor láttam foltokat és gyengültem el mikor nem ettem, ( hülye fogyókúra muatt)
2021. júl. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
13/l,40 kg,nyár van, igen, elég meleg, de nem volt vészes, nem nagyon mozogtam, enni egy szelet kenőmájas kenyeret ettem, még reggel, betegségem nincs, legalábbis nem tudok róla, nem fájt, levegőt az elején nehezebben, de kaptam, 4/10,2 percig kb., nem, egyik sem, közepes szintű stressz ér
2021. júl. 5. 14:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyszer velem is megtörtént ez pár éve. Nem tudom mitől volt, de azóta sem fordult elő, szerintem te se parázz rá. Valószínű hogy nem komoly baj csak egyszeri alkalom, leeső vérnyomás, kevés folyadék, front, meleg miatt...
2021. júl. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok, szerintem leeshetett a vércukrod, vagy a vérnyomásod, ahogy 2-es is írta. Ne parázd túl. Ha máskor is előfordul, akkor doki (háziorvos/neurológus)
2021. júl. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Igazából, attól félek, hogy ez odáig fajul, hogy elájulok. Köszi a választ mindenkinek,ment a zöld kéz :)
2021. júl. 5. 19:36
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ájulást egyébként könnyű megelőzni, ha van nálad mindig szőlőcukor, vagy ha legközelebb ilyet érzel, akkor ülj le, feküdj le (ha lehetséges). Általában vannak bevezető tünetei annak, hogy valaki elájul. Egyébként nem olyan veszélyes, ha nem esel nagyon kemény dologra.
2021. júl. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!