Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi volt ez? Nagyon megijedtem

Mi volt ez? Nagyon megijedtem

Figyelt kérdés
Szóval bent voltam egy kisboltban és hirtelen rosszul lettem. Először lesápadtam, aztán már szédültem és alig láttam (ilyen foltokat láttam), olyan volt mintha a fülem bedugult volna. Aztán adtak egy pohár vizet meg kimentem a levegőre leültem, akkor ezek elmúltak és a fejem kezdett fájni. Még sosem volt ilyen, de mi volt ez és mitől lehetett?

2021. júl. 5. 14:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Amióta kiírtam a kérdést, szinte minden nap többször is leesik a vérnyomásom. Ugyan nincsenek ennyire erős tüneteim, de elég rosszul szoktam lenni. Főleg este.
2021. júl. 29. 09:20
 12/15 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. Ahogy írtam korábban is, ha sokszor előfordul, akkor keresd fel a háziorvosod. Ha minden nap megtörténik azóta, az soknak számít. Ha ő nem tud segíteni, akkor neurológus
2021. júl. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Senior Séf ***** válasza:
Hőguta.
2021. júl. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mi lett végül veled?
2023. aug. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Na more ott fekszel meg a bolt közepén?
2023. aug. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!