Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődő pánik betegség,szorong...

Kezdődő pánik betegség,szorongás vagy mi?

Figyelt kérdés
Kb egy honappal ezelött volt még egyszer ilyen.. és ma ( ami ennyire emlékezetes volt) volt még pár de akkor ennyire nem voltam rosszúl...rosszul érzem magam fáj a fejem és hirtelen elkezdek sirni kapkodom a levegőt elzsibbadt a bal karom és ugy kb mindenem de leginkább a bal karom és a szám nagyon bizsergett nagyon nehezen tudtam lenyugodni
2021. júl. 8. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez se nem panik, se nem szorongas.
2021. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor micsoda? Soha nem volt ilyen még ezeken az alkalmakon kivűl.. folyamatosan stresszelek nem tudok lazitani kikapcsolni az agyam
2021. júl. 8. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nem panik. Ott halalfelelem, menekules erzes van, szedules, hanyinger, nehezlegzes, mindjart elajulok filing. Se fejfajas, se zsibbadas.
2021. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem közvetlen akkor fáj.. már elötte fájt. Halálfélelem az megvolt hányinger az nem de nagyon rossz volt ilyet még nem tapasztaltam egészen eddig
2021. júl. 8. 16:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem sem pánikroham és nem is szorongás. Inkább valami kiborulás féleség.

Pánikrohamnál egyáltalán nem jellemző a sírás és a zsibbadás. A pánikroham egy nagyon imtenzív félelem, hirtelen tör rád. Az illetőnek általában halálfélelme van a gyors pulzus, erős mellkasi fájdalom, légszomj, izzadás és remegés miatt. Van amikor attól fél, hogy megőrül, elveszíti a kontrollt. Jellemzően fél óra után már vége van.

Jó lenne, ha próbálkoznál feszültségoldó technikákkal (pl. sport, jóga, relaxációs hanganyagok, autogén tréning...) vagy pszichológushoz fordulnál. A túlzott stressz rontja az életminőséget és előbb-utóbb testi betegségekhez vezet. Az írásodból az jön le, hogy egyáltalán nem tudod kezelni a feszültséget.

2021. júl. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget.valoban nem tudom kezelni
2021. júl. 8. 17:39
 7/7 A kérdező kommentje:
Kereszt anyukám pánik beteg és neki is ilyen rohamai vannak mint nekem sir és bizsereg a szája meg a karja láttam töbször nála viszont nem tudom hogy nálam valóban az e
2021. júl. 8. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!