Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit jelez ez a hatalmas érték...

Mit jelez ez a hatalmas érték a vizeletemben?leukocyta 10/ul helyett 500 lett.. nagyon félek tényleg

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 16:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a háziorvos nem tud értelmezni egy laboreredményt? A gyógyszer, amit kaptál, mire van?
2021. júl. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom hogy semmit sem mond azt mondta minden rendben mikor egyértelmű hogy van valami.. nem egy két százalék az eltérés a vizeletemben... antibiotikumot irt fel de azt mondta ő nem tudja mit irjon de ir valamit.... egyépként ez volt az utolsó huzása megyek más dokihoz... legutóbb annyira megijesztett.. csinalt Sziv EKG t és azt mondta " nem rossz de egy 19 éveshez ( lassan 20) jobb lehetne) elküldött egy másikhoz ahól azt mondta minden oké.. azóta megnézettem UH val is.. volt olyan is hogy mondtam mi a panaszom ült megse nézett és irt gyogyszert... egyépként nem magyarorszagi vagyok
2021. júl. 10. 21:01
 13/14 A kérdező kommentje:
Voltak vese funkciok is nézve az jó volt gyulladásnál eltért volna nem?
2021. júl. 11. 14:52
 14/14 anonim ***** válasza:

Ah nem lehet szamitani az orvosokra...

Enis elmentem tavaly nagylaborra, a vizeletem full bacis, oriasi feherje elteres, laphamnal, meg uledeknel, tenyleg mindennel elteres volt... Elmentem urulogushoz, haziorvoshoz, es aztmondtak nem kell erre semmit szedni, amig nincsenek tunetek.

(mert teny es valo, hogy nem csipett, semmi tunet nem volt)

De viszont a vizeletembe feher uszkalo nyalka van/volt...

Na mindegy kezeletlenul maradt, a nyalka megmaradt, most antibiotikumot szedek, kivancsi vagyok hasznal e, eddig semmi valtozas. Megint elkezdek majd dokikhoz jarni ezzel a problemaval.... Csak ok semmibe nem akarnak segiteni

2021. nov. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!