Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan ismertétek fel közeli...

Hogyan ismertétek fel közeli ismerősnél az anorexiát, és, hogy próbáltatok segíteni neki? Bevált?

Figyelt kérdés
2021. júl. 11. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:
59%

ha sulyos, nem tudtok rajta segiteni, csak szakember tud.


egyebkent into jelek : nem eszik, vagy csak immel-ammal, csak edzesrol, kaloriakrol tud beszelni, hirtelen fogyas, maniakus sportolas

2021. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem válik be, míg Ő nem akar gyógyulni, és ehhez ezer pszichiáter is kevés lehet.

Én 4-5-nál jártam, és ca. 10 éven keresztül voltam étkezési zavaros (tisztán 3-4 év).


Felismerés: nehéz, mert sok anorexiás társaságban pl eszik. Nem sokat, de nem koplal, és a betegség NEM 42 kilósan kezdődik, hanem túlsúlyosan vagy egy normális testsúllyal, csak a környezet akkor még nem is látja.

2021. júl. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!