Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hajhullás elleni szerek....

Hajhullás elleni szerek. Probaltatok már hajhullás ellen a következő termékeket?

Figyelt kérdés

Nemrég kaptam kézbe ezt a két terméket, egy hajhullást megelőző hajszeszt és egy sampont. Semmi infót nem kaptam róluk sehol. Remélem nem hull ki a maradék hajam is tőlük.

Válaszotokat előre is köszönöm.


SELECTIVE PROFESSIONAL POWERIZER LOTION

[link]


SELECTIVE PROFESSIONAL POWERIZER SHAMPOO

[link]



#sampon #hajhullás #lotion #selective #powerizer
2016. júl. 28. 14:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem. Legutóbb nekem rossz fogtól hullott. A fogászati kezelések után elmúlt. Azt tudod esetleg, neked mitől hullik? Mert akkor könnyebb megszüntetni talán.....
2016. júl. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia...en ricinusolajat hasznaltam legelosszor...1 honap alatt nott 0,5-1 centit...nem nagyon segitett ...majd elkeztem a tajasos pakolast ...ettol pihabb lett a hajam elsosorban...majd eszre vettem masnapra h par helyen tusis a hajam (el kezdett noni) ....szoktam masszirozni a fejbort hisz ettol is gyorsabban nol mert serkenti a verkeringest is es erosebbek is tole a hajhagymaim..de ez mindenkinel mas...a tojasos hajpakolas nalam ez ugy van h 1 max 2 tojassargajat hasznalom fel...majd egy keveske elesztot rakok bele...ezeket alaposan osszekeverem ...amikor ez kesz akkor hajfesto ecsettel felviszem a hajtohoz es ugy kenem el h mindenhova jusson...utanna betekerem torolkozovel a hajam es ugy 2-4 ora mulva lemosom...elhiheted h ez sokat segit ...☺
2016. aug. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!