Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha valaki emlőrákban szenved,...

Ha valaki emlőrákban szenved, és el kell távolítani az egyik mellét, megkérheti a beteg hogy mindkét mellét távolítsák el neki?

Figyelt kérdés
Hogy plasztika helyett inkább egyik se legyen.

2021. júl. 13. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Igen, de miért ne plasztikáztatnád vissza? Szépen megcsinálják
2021. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egészséges testrészt nem fognak eltávolítani, még kérésre sem.
2021. júl. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem, viszont kaphat ingyen implantátumot.
2021. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Akkor most igen vagy nem? 🤨 Honnan szeditek?
2021. júl. 13. 19:40
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Csonkolás az tiltott nálunk, ha az adott szerv vagy testrész nem sérült, nem érintett.
2021. júl. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy csak akkor lehet kérni, ha az illető még viszonylag fiatal. Mert van esély arra, hogy később elrákosodik a másik melle is.
2021. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
0%

Egy nő miért kérne ilyet?Nem tudok elképzelni olyan sebészt, aki egy ilyen kérésnek eleget tenne.

Nem sok köze van ahhoz, hogy valaki milyen fiatal, a kezelés leginkább a daganat fajtájától és stádiumától függ. A daganat típusa lehet olyan, hogy csak az egyik oldalt vagy mindkét oldalt érinti. Nem láttam még olyan statisztikát, szakoldalakon sem láttam olyat, ami azt igazolta volna, hogy ha az egyikben volt daganat és el kellett távolítani az egész emlővel együtt, akkor később a másik oldalon is lesz később emiatt.

2021. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én pl. biztos kérném, pont pár hete esett át egy ilyen műtéten az egyik idős rokonom.
2021. júl. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!