Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi ez? Lassan megőrűlők de...

Mi ez? Lassan megőrűlők de komolyan!!!

Figyelt kérdés
Április óta érzem ezt úgy érzem megőrűlők.. de komolyan nem biróm már folyamatosan nyom a szemem körül nem múlik el fáj is körülötte és a szemem alatt az arc csontom egyszerűen nem tudom nyitva tartani a szemem nem tudok koncentrálni sem.. fogalmam sincs miez de már nem birom... elvileg a szememel nincs gond voltam szemészeten.. de akkor mégis mi ez???

2021. júl. 13. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mit mond az orvos?

Mert könnyen lehet például melléküreg-gyulladás, állkapocs-csontgyulladás meg még rengeteg egyéb, de ez egyáltalán nem szemproblémára utaló tünetegyüttes

2021. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvos az semmit.. ezért váltottam orvost tegnap viszont ő szabin van csak jövő héten tudok elmenni.. voltam neurologusnál ma de csak reflexet nézett.. mondtam hogy rángatóznak a testrészeim és zsibbadnak, irt a fejfájásra gyogyszert aztán ennyi nagyon félek a daganattol.. a fejem elől egy pontban olyan érzékeny
2021. júl. 13. 19:28
 3/5 A kérdező kommentje:
De az állkapocs-csont gyulladástól ott fájna és nyomna a szemem körül?
2021. júl. 14. 06:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Állkapocs-csontnak (felsö állkapocs) nevezik a felsö fogsort tartó csontokat is, ezek gyulladása átsugároz a környezö területekre is, a szem környéke meg éppen ide számít.

Próbálj meg eljutni minél elöbb egy orr-fül-gégész szakrendelésre, és kéjt teljes kivizsgálást a fájdalmaid miatt.

2021. júl. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Voltam de semmit nem mond... tenyleg semmit. Az all alaatti csomoimra azt mondta nem érzi...
2021. júl. 14. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!