Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mik az agydaganat tünetei?...

Mik az agydaganat tünetei? Igen kicsit megvagyok ijedve

Figyelt kérdés
3honapja kb nyom a szemem körül folyamatosan, a fejem is fáj különböző pontokban néha a fülem fölött zsibbad is.. illetve van hogy rángatoznak a testrészeim és bizseregnek ( ez mostanra már enyhült) csak ritkán jön elö a remegés de a nyomás aggaszt meg sokszor olyan érzésem van mintha nem lennék itt olyan fura leirhatatlan nem tudom nyitva tartani a szemem.. nagyon rossz és félek hogy valami komoly..

2021. júl. 14. 13:44
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj a háziorvosodhoz, majd ő beutal a neurológiára.
2021. júl. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Bocsi a csunya szoert, de miert nem takarodsz akkor el orvoshoz?
2021. júl. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap neurologusnál de csak reflexeket nézett semmi mást.. és irt gyogyszert a fejfájásra
2021. júl. 14. 13:59
 4/30 A kérdező kommentje:
Nagyon félek.. nem egy két hete tart hanem már 3 hónapja
2021. júl. 14. 14:01
 5/30 anonim ***** válasza:
78%

Magán úton MRI esetleg CT,egy kontraszt nélküli is kimutatja ha már tüneteket okoz (bár nem biztos hogy agydaganat miatt vannak problémáid)

De kérhetsz kontrasztosat is csak az drágább illetve ahhoz kell 30 napnál nem régebbi lelet arról,hogy a veséid jól működnek és kaphatsz kontrasztanyagot.

Ennél biztosabb módja nincs hogy megtudd.

2021. júl. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm
2021. júl. 14. 14:09
 7/30 anonim ***** válasza:
Mindenképpen járj utána. De megnyugtatásul: simán lehet migrén vagy látásromlás, tehát hogy pl szemüvege van szükséged. Ha gyors megnyugvást akarsz: nézess egy vérsüllyedést. Rosszindulatú folyamatoknál megemelkedik. Persze ha emelkedett, az jelenthet mást is, sőt, többnyire gyulladást jelent, de ha normális, akkor nem áll rosszindulatú folyamat a háttérben. Szemészhez is menj el szerintem!
2021. júl. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Elmondtad a tüneteidet rendesen annak a neurológusnak? Kaptál egy ambuláns lapot, azon fel van véve részletesen a vizsgálatkori státusz és van diagnózis. Ez rendben van? Én biztos nem lettem volna hajlandó eljönni az orvostól tisztességes kivizsgálás nélkül.
2021. júl. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
#7 volt vérkép nézve 1 honapja csomó hormon is volt nézve és ilyen alap dolgok például vérsejtek, fehérvérsejtek normális volt aztán most megint néztek mult hét pénteken ott már volt eltérés a vörösvérsejteknél kicsit megemelkedett. Voltam szemészeten elvileg nincs gond
2021. júl. 14. 14:15
 10/30 A kérdező kommentje:
# 8 nem magyarországi vagyok.igen elmondtam de megse nézett normálisan csak reflexeket és ennyi..
2021. júl. 14. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!