Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez esetleg hererák vagy egy...

Ez esetleg hererák vagy egy természetes dolog?

Figyelt kérdés
Hali. Ma zuhanyzásnál vettem észre hogy amikor a bal herémet (goylómat) töröltem akkor eléggé fájt. Nem kibírhatatlanul de azért nem kellemes. Ahogy egyre jobban el kezdtem tapintani észre vettem hogy a jobb golyómhoz képest más. Megpróbálom el mondnai. (Először a jobb oldali goylóm nem fáj) Mintha nagyobb lenne és elég fura lehet, de mintha lenne rajta valami vagy mintha ki lenne durranva (ezt nem tartom valószínűnek) vagy még arra hasonlított mintha lenne mellette közvetlen egy harmadik goylóm is. Ez hererák lehet? Ha igen mikro menjek orvoshoz?

2021. júl. 15. 23:24
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
2021. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Menj minel hamarabb az orvoshoz
2021. júl. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Hát instant fájdalom nincs, se ha állok se ha fekszek, szóval remélem hogy nem herecsavarodásról van szó, mert akkor már mindegy hiszen nagyon fiatal vagyok és már úgy is hajnali fél 1


#2 Ezzel meg az a baj hogy lehet hogy csak 9 nap múlva tudok el menni orvoshoz :(

Mit tegyek?

2021. júl. 16. 00:37
 4/7 A kérdező kommentje:
Illetve nem nagyon fiatal, tinikorszak
2021. júl. 16. 00:37
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Figyelj ez sajnos bármi lehet…jobb minél hamarabb megnézetni. A hererák akkor minél hamarabb észreveszik annál biztosabb nem lesz semmi gond. De legnagyobb valőszínűséggel csak herevisszér lesz.
2021. júl. 16. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Update:Ma törülközésnél már nem fájt így rendesen meg tudtam törölni. És ha megnyomom nem fáj annyira de azért nem volt kellemes, illetve ugyanazt éreztem mint tegnap hogy a bal herém mintha más lenne tapintásra.
2021. júl. 16. 23:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Hererák teljesen fájdalmatlanul lesz nagyobb. Időnkénti érzékenység egy pl ér, előfordul. Herevisszérsérv sérv se valószínű, mert az se fáj, viszont olyan mintha tyúkbél lenne a herében, ha állsz. Amiket írtál, az semmi komolynak nem tűnik, de ha megnyugtat menj orvoshoz.
2021. júl. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!