Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges, hogy a túlzásba...

Lehetséges, hogy a túlzásba vitt cigaretta okozza a tüneteket, vagy nagyobb a gond?

Figyelt kérdés
Lent voltunk két napot barátokkal Balatonon és nagyon nagyot buliztunk, rengeteg cigit elszívtam és sokat is ittunk. Azóta, tegnap és ma úgy érzem mikor sétálok vagy mozgok, hogy nyom erősen a szegcsontomnál illetve magas a pulzusom is. Sajnos pánikbetegséggel is küszködök, így nem tudom eldönteni mi lehet a probléma, lehetséges hogy a rengeteg cigi miatt túlterhelődött a tüdő és az okozza ezeket a problémákat?
2021. júl. 19. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogd rá a cigire, fosd össze magad a pániktól és hagyd abba a dohányzást.
2021. júl. 19. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Ugyanúgy buli, stb. Tényleg rohadt sok cigit elszívtam és alvásnál vettem észre hogy iszonyúan nyom, és fáj a mellkasom. Alig bírtam levegőt venni, majd meg döglöttem. Azóta nem igazán cigizek. Ez már 2 éve volt. De észre vettem többször is, hogyha nagyon sokat cigiztem, de ilyen 1-2 dobozzal egyetlen egy bulis este alatt, mindig ez történt. És így azóta "megundorodtam" a cigitől. Nincs vele bajom, füstjével sem, csak én nem cigizek már.
2021. júl. 19. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Jaa és azt kihagytam hogy kb. 2 nap és elmúlik. De kell 1 hét hogy "regenerálódj".

#2

2021. júl. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Megnyugodtam azért kicsit, szeptembertől amúgy is leraktam volna hiszen újra elkezdem az edzéseket, de akkor lehet hamarabb neki látok…
2021. júl. 19. 08:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!