Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nehézlégzés, sima Bronchitis...

Nehézlégzés, sima Bronchitis lehet?

Figyelt kérdés

3 és fél éve dohányzom, volt mikor 1 nap 1 dobozzal is szívtam, de úgy 1 éve átlagban kb 6-7 szálat..

1 hónapja elkezdett ilyen nehézlégzés szerű valami előjönni éjjel mikor háton feküdtem, és ez 1-2 hétig tartott de közben minél kevesebbet próbáltam dohányozni(az 1-2hét alatt max 4 szál összesen)..

Majd jobb lett.. csak 1 hete megfáztam, és amióta jobban lettem vagy jobban érzem magam, rágyujtottam(a betegseg alatt 1 szalat se szivtam el), es most megint visszajött és így nehéz aludni..

Fontos megjegyeznem hogy tegnapi edzés folyamán nem vettem észre hogy csökkent volna a légzésem vagy fulladoznék.. Viszont ha fekszek mintha pici súly lenne a mellkasomon..

Ja es neha kopeturitessel jaro kohogesem van a natha tuneteinek vege ota(idonkent feheres sargas pici nyákot kohogok fel)

Valaki tudja hogy ez a dohányzástol lehet e vagy esetleg a nathatol?


21/F



2021. máj. 5. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyiktől, sőt az is lehet, hogy egy Covid vagy poszt Covid fokozza. Azért gondolom, mert annyira régóta és olyan sokat nem dohányzol.

Először érdemes lenne egy tesztet megejteni, biztos ami biztos alapon, ha negatív, akkor meg kivizsgáltatni. Ha voltál Covidos, akkor egy poszt Covid ambulancián kezdenék. Ha nem, akkor háziorvos, és ha kell, utána tüdőgondozó.

2021. máj. 5. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kétlem hogy elég rég cigiznél ahhoz hogy bronchitised legyen (vagy hogy ennyire előjönne a dolog, nekem évek óta heveny bronchitis áll a papirjaimon mégis tök jól elvagyok) én inkább arra tippelnék hogy a cigi és egy-két visszamaradt dolog a náthából az ami a tüneteidet okozza. Valószínűleg nem gyógyultál meg teljesen, ha kijön aminek ki kell jönnie jobb lesz
2021. máj. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyomorsavad nem jön fel fekvésnél?

Nekem a nehézlégzést reflux okozta.

2021. máj. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem jön fel, de a kérdés kiírása óta már sokkal jobb szinte teljesen elmúlt(nem gyújtottam rá azóta+ hagyom hogy felköhögjem a nyákot)
2021. máj. 6. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!