Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pfizer oltástól tapasztalt...

Pfizer oltástól tapasztalt valaki bőr betegséget?

Figyelt kérdés

nekem soha nem volt eddig szemőlcsöm vagy bör gombám, de most mindkettő van...

hozzáteszem mindkettő a kezemen jött ki ( szemölcs: ujjon, gomba: tenyéren)



2021. jún. 26. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
pikkelyeim nőttek meg hosszú farkam, de aztán elmúlt.
2021. jún. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Micsoda éleslátásod van, hogy felfedezted a kettő közötti összefüggést, jaj a vakcinagyártóknak. A kezedet le kell vágni, menthetrtlen.
2021. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Nem függ össze a kettő, szimplán véletlen egybeesés
2021. jún. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Itt egy külföldi cikk erről. Nagyon is lehetséges. Ha esetleg nem beszélsz angolul, akkor a kijelölés, másolás, beillesztés a google fordítóba funkciókkal le tudod fordítani.

[link]


Egyébként éppen ma jött ki egy új hír, hogy a ritka szívgyulladás kockázatára vonatkozó figyelmeztetéssel egészítette ki az amerikai élelmiszer- és gyógyszerfelügyeleti hatóság (FDA) a koronavírus ellen használt Pfizer/BioNTech- és Moderna-vakcina hivatalos leírását.


Ez magyar nyelvű:

[link]

2021. jún. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 nem mondtam hogy egyértelmuen következik egyik a másikból, de újra elolvastam a kérdést és tényleg úgy hangzik mintha biztos lennék a kettő kapcsolatában.

#3 ez is felmerült bennem.

#4 köszi, megnéztem a cikket (és a forrását és a tanulmányokat), szóval nem egyedi eset, de ez még kezelhető. Viszont a szívizomgyulladásos mellékhatás kellemetlenül hangzik. A portfolio cikkének forrása: [link]

2021. jún. 26. 22:19
 6/9 anonim ***** válasza:

4


Csak most lett hivatalos?

Csak mert hetek óta beszélnek már erről.

2021. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Kinőtt +péniszem
2021. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En Modernát kaptam, és az egyik mellem alatt pici piros kiütések lettek, az első után pár nappal. (Azt hiszem 2-3 nap.) Gondolkoztam,

hogy jelentsem-e, de aztán úgy voltam vele, hogy nem igen hallottam ilyesmiről, nem volt vészes a dolog, így letettem róla. Egészen a második oltás utánig megvolt. Kb 2 hónapig. Aztán elmúlt magától.

2021. júl. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#8

szia utána olvastam, az mRNS vakcináktól jelentkezhetnek ilyen dolgok, cikk: [link]

2021. júl. 16. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!