Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Menzesz idejen normalis hogy...

Menzesz idejen normalis hogy leesik a vercukrom?

Figyelt kérdés

2021. júl. 21. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen
2021. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mennyire esik le?
2021. júl. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak erzem hogy nagyon szedulok rosszul vagyok. Maskor nem jellemzo. Eros 7 napos menzeszem van. A savam is nagyon fennt van
2021. júl. 21. 17:43
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha szédülsz akkor lehet magasabb is. Mérd meg! Ha nem normális értékeid vannak akkor tovább kell vizsgálni.
2021. júl. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem olyan drága egy vércukormérő, és sok patikában is megmérik neked. Én látatlanban nem lennék biztos benne, hogy tényleg az esik le (mert én is azt hittem, amíg nem vettem egy mérőt). Pedig evésre rendeződött a rosszullét, de mégse az alacsony vércukorszint okozta (te nem írtad, hogy nálad így lenne, csak sokan azt gondolják, hogy akkor biztos az alacsony vércukor volt a baj).
2021. júl. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ettem de ugyanugy rossz.. De leginkabb a savam erzem. Iszonyatosan mar a gyomrom pedig mar 2 savlekotot bevettem..szedules lehet a vashianytol is most vettem be vitamint ra... Veszek merot mindenkepp akkor csak addig is tzdni szeretnem talan az egeszet az eros menzesz okozza e esetleg a vashiany.?remelem nem cukorbetegseg... Amit erzek(es csak menzesz alatt) : iszonyatos savassag, es tobbszor szedulok)
2021. júl. 21. 18:12
 7/12 A kérdező kommentje:
4 nap alatt elfogyott egy doboz tampon... Gondolom ez erosnek szamit...
2021. júl. 21. 18:13
 8/12 anonim ***** válasza:
Vércukormérőből próbálj olyat kérni a patikában, amihez van egyenként csomagolt tesztcsík. Általában 50 db-os fiolában van, amit felbontás után csak 90 napig lehet fölhasználni. Ha néha kell mérned, akkor jobban jársz az egyenként csomagolttal.
2021. júl. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vérnyomás hirtelen változásától is szédülhetsz.
2021. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszokat! Igazabol nem tudom mi okozza elkepzelheto hogy nem is a cukor hanem a vernyomas... Utana jarok. Koszonom.
2021. júl. 21. 18:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!