Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hallucináltok a Tramadol...

Hallucináltok a Tramadol gyógyszertől? Egy ilyen gyógyszert szedő ember lehet veszélyes a családjára?

Figyelt kérdés
A férjemnek írták fel, mert kezdődő gerincsérve van, de szerintem egy kicsit túl tolja a szedését. Van olyan nap, hogy 4 óránként vesz be. Kicsit be van lassulva azóta, és tegnap nagyon megrémisztett. Délutános volt, 22 óra után ért haza. Én feküdtem az ágyban a babánkkal. Erre megkérdezi, hogy az előbb nem a ház sarkánál álltam a babával. Mondtam neki, hogy dehogyis, hát itt alszik bent a baba. És olyan természetességgel mondta, hogy akkor biztos a gyógyszertől hallucinált, hogy szerintem nem ez az első, bár ő azt mondja, hogy most először volt ilyen. Kezdek megrémülni tőle.

2021. júl. 22. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Azonnal doki ,ez nem jó.
2021. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ópioidos, nem szabad túltolni. Sőt...gerincsérvet nem gyógyítja. És komoly függőséget okoz.
2021. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég csúnya gyógyszer. Opioid alapú fájdalomcsillapító. A gerincsérvet nem gyógyítja, csak a fájdalmat enyhiti. Én amikor szedtem (baleset után) konkrétan mint egy zombi olyan voltam. De szerencsére csak kb. 2 hétig kellett utána abba lehetett hagyni. De ha túl sokáig szedi valaki/rossz a dózís és nem figyel akkor függőséget okozhat. Nagyon-nagyon be kell tartani az adagolást, mert kséőbb baj lehet belőle. Vannak olyan esetek, amikor nincs más mert akkora fájdalom, hogy aztól zavarosodik össze az ember, és akkor hajlamos túladagolni, mert tényleg gyorsan elmúlik a fájdalom tőle, és nagyon hatásos. Nagyon ésszel kell szedni, meg elvileg szoros orvosi kontroll kéne (ez utóbbit hagyjuk, hogy milyen).
2021. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Tramadoltól lehet hallucináció. Én is napi 4 db Tramadolt szedek, a 10 helyett. De igy is kába vagyok.
2022. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3-as! Nekem a kórházban írták fel a Tamadolt. Aztán a kórházi záró jelentésen is rajta volt, mint szükséges további terápiaként. Azóta is a házi orvos felírja. Senki nem ellenőríz semmit a Tramadollal kapcsolatban. És csak addig voltak hallucinációim ameddig injekcióban kaptam a Tramadolt.
2022. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!