Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tramadolor vagy hasonló...

Tramadolor vagy hasonló gyógyszert kaphatok lúdtalpra?

Figyelt kérdés

Házi orvos írhat ki erre, vagy hasonló típusú gyógyszert?

25 éves vagyok, amióta emlékszem mindig is lúdtalpas voltam, de egyre elviselhetetlenebbnek érzem...sose hordtam betétet, de idén már hordok annyit romlott...Fájnak szinte leszakadnak a lábaim, a térdeim, a derekam stb....és álló munkát végzek...16 éves korom óta....és manapság igen megnehezití a munkám elvégzését...sokszor annyira fáj, hogy, ha nem lát a főnők le ülök kicsit, mert úgy érzem nem bírom, de azt nem tehetném meg....szedek fájdalomcsillapítót ami vénynélkül kapható plusz a betét....nem mondom, hogy nem segít, kicsit enyhébb a fájdalom a betét miatt, gyógyszer nem segít semmit...de még így is kevésnek érzem nagyon.


Írnak fel egyáltalán erre fájdalomcsillapítót? Háziorvos írhat fel ilyen típusú gyógyszert erre egyáltalán? Régóta szedek fájdalom csillapítót és tudom, hogy nekem ezek a vénynélküli cuccok kevesek...sokszor 2-3 is beveszek egyszerre....de ezeken a fájdalmakon egyáltalán nem segít...még a fej fájást se viszi el alkalmanként...


2021. jún. 18. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Természetesen nem írhatja fel a háziorvos.


Amúgy miért a háziorvostól akarsz drogot szerezni, miért nem meggyógyulni szeretnél? El kell menni normális ortopéd szakorvoshoz, gyógytornára, megnézni van e műtéti lehetőség. Ő írhat erősebb fájdalomcsillapítót is megfelelő vizsgálatok után.


Nem az a megoldás, hogy 25 évesen ópiátokhoz nyúlsz!

2021. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocs, de ehhez tényleg nem értek...tényleg gyógyítható a lúdtalp?

Tudom, hogy kis koromtól fogva van, de sose foglalkoztam vele...

De múltkor rá néztek a lábamra a munkatársaim cipő nélkül és meglepődtek, hogy mennyire durva....én még igazából azt se tudom mit kéne nézni :o


Nem droghoz akarok jutni...ha azt akarnák azt máshogy oldanám meg, gyorsabban és könyebben, ez nem arról szól nekem. Köszönöm a válaszodat.

2021. jún. 18. 19:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is lehet 100%-osan meggyógyítani, olyan szintre lehet hozni, hogy ne okozzon fájdalmat, a mindennapi életben ne akadályozzon.

Menj el ortopédiára mindenképp, ott tudnak segíteni!

2021. jún. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor el fogok menni a jövőhéten....most nem erőltetem, sőt már délután 2 órától fogva itthon pihennek, de eléggé fáj...gyógyszer mellett is...igaz ez vény nélkül kapható gyógyszer, de ez így nem fenttarható állapot...ha így folytatom munka képtelen leszek, azt meg semmi esetre sem szeretném...túlságosan is korai lenne nekem. Köszönöm a választ, értékeltem is! :)
2021. jún. 18. 20:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj! Ott fogsz megfelelő gyógyszert is kapni, illetve akár terápiát, akár normális lúdtalp betétet, amit a te lábadra gyártanak. A bolti semmire nem jó, gondolom olyat vettél.
2021. jún. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak hogy tudd 1-es a Tramadolort felírja a háziorvos.
2021. jún. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos felírja.
2021. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!