Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék gyorsabban...

Hogyan tudnék gyorsabban meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Pár nappal ez előtt nem szárítottam meg rendesen a hajam és ezért eléggé megfáztam. Egyfolytában tüsszögök, köhögök meg fújom az orrom, ezt így még kibírnám, de mellette iszonyatosan berekedtem és néha még beszélni se tudok. A szüleim és a hugaim is azt mondták, hogy inkább ne beszéljek, mert annyira be vagyok rekedve.

Nem vagyok nyafogós tipus és most is bírom, csak pont most állitottuk fel a medencénket és így még ki se tudom próbálni, mivel ennyire meg vagyok fázva. Orrcseppet és torokfájásra való gyógyszert (habár a torkom nem fáj, csak a berekedés miatt) szedek. Mellette még gyógyolajat is párologtatok, de valamiért nem javul, csak rosszabbodik. Tudtok kérlek valami tanácsot adni? Előre is köszönöm!



2021. júl. 22. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nagymama huslevese + C vitamin. (Ha már orvoshoz nem akarsz menni.)
2021. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ezen nem tudsz gyorsítani. Nagyanyáink azt mondták; A nátha gyógyszer nélkül 7 nap alatt gyógyul, gyógyszerrel egy hétig is eltart.
2021. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!