Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mar három napja nagyon be van...

Mar három napja nagyon be van dagadva a mandulám. Orvosnál voltamkaptam rá gyogyszereket. Még mit tehetnék hogyminél gyorsabban meggyógyuljak. Enni inni beszélni szinte nem is tudok?

Figyelt kérdés
Pèntekre nekem meg kel gyógyulnom.

2015. jún. 3. 10:22
 1/4 [emese] válasza:
Nekem is ugyan ez van, illetve volt. Vasárnap kezdődött, viszont mára már csak szimpla megfázás. Igazából valószínű, hogy neked valamivel rosszabb a helyzet, mint nekem, mivel nekem az orvos nem is írt fel rá gyógyszert. Nekem az segített, hogy verbena cukrot ettem, illetve abból van gumicukor is, és nekem az nem is fájt amikor ettem. Ezeken kívül még zsályás teával is gargalizáltam. És próbáltam sok folyadékot is inni, nekem az segített ebben, hogy az ice tea amikor ittam, nem fájt annyira mint pl ha tea lenne vagy víz (nem tudom miért). És ezeken kívül strepsils-t is szedtem. És szerintem az is segít, ha erre gondolsz, hogy péntekre meg fogsz gyógyulni. Csak mert nekem is ez volt, hogy márpedig én csütörtökre meggyógyulok és (a megfázástól eltekintve), így is lett, sőt már mára is. Remélem segítettem
2015. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Eszed a gyógyszert, többet nem tehetsz.


Esetleg egy kis mézes citromfűtea, vagy mentatea hátha lankasztja a gyulladást, de ennyi. A biológiai szervezeteket nem lehet műhelyben csak úgy kicserélni.

2015. jún. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagoyn jó ilyenkor a gyógyszer mellett a sós vizes, vagy Phlogosolos gargalizálás is.
2015. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gargalizálj sós vízzel!Én szoktam Glycosepttel ecsetelni is.Nekem is gyakran van hasonló gondom a torkommal,most is be van gyulladva,hólyagok vannak a nyelvcsap mögött,én ma megyek orvoshoz.Neked csak a manduláid duzzadtak?Mutasd,tegyél fel képet.
2015. jún. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!