Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Minek a segítségével tudok...

Minek a segítségével tudok minél gyorsabban meggyógyulni?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel úgy keltem fel,hogy éreztem,hogy beteg leszek.Estére lett hőemelkedésem,ma reggel pedig arra keltem,hogy szakad rólam a víz de ráz a hideg.Megmértem,38,4 -et mutatott a lázmérő.Tegnap este is nehezen akart lentebb menni a hőemelkedésem,ma reggel is vettem be kb. másfél órával ezelőtt egy lázcsillapítót de még most is 37,5.

Ittam ACC-t,nem lett jobb.Napszúrásra gyanakodtam még,mert volt egy ismerősöm,akinek hasonló tünetei voltak,csak nekem be van dugulva az orrom és a torkom is fáj.

Ettem az előbb narancsot és jobban vagyok...szerintetek mit kéne tennem,hogy minél hamarabb meggyógyuljak? :(

Orvoshoz azért nem akarok menni,mert ő úgyis csak az ACC-t vagy a Neo Citrant ajánlaná,valami köptetőt meg lázcsillapítót.Mindig is ez volt,ha ilyen panasszal mentem. :(

Ennyire lázas már nagyon régen voltam,így,hogy alig akar lentebb menni.Valakinek vannak hasonló panaszai így nyáron? :SS

14/L



2012. jún. 19. 09:43
 1/1 anonim válasza:
szerintem akkor is menny el orvoshoz. nembaj ha ugyanazt mondja, legalább megnézett.
2012. jún. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!